Elifim Bilgisayar

Acer Notebook Tamir Servisi

Acer Notebook Servisi ne gibi işlemler yapar ;

Acer notebook ekran kırıldığında ne yapmalıyım ?

Acer notebooklarda ekran kırıldığında değişim harici bir işlem yapılamaz herhangir bir tamiri yoktur. Elifim notebook servisine geldiğinizde her ekranın ayrı bir boyutu ve çözünürlüğü bulunmaktadır. servisimize geldiğinizde ekran sökülür ve birebir aynı koddaki ürünle değişimi yapılır. Takılan ekranın Garantisi mevcuttur.

Acer notebook ekranım’da çizgi oluştu ne yapmalıyım ?

Acer notebooklarda ekran’da çizgi oluştuğunda biz buna kısaca piksel hatası demekteyiz, zaman içersinde bu çizikler büyüyecektir. Herhangi bir tamiri yoktur. Elifim notebook servisine geldiğinizde ekran sökülür ve birebir aynı koddaki ürünle değişimi yapılır. Takılan ekranın Garantisi mevcuttur.

Acer notebook klavyem’deki tuşlar basmıyor ne yapmalıyım ?

Acer Notebooklar’da klavyenizdeki tuşlar basmadığın’da klavye data kablasu aktarımında sorun yaşıyor demektir. Ve bu yüzden klavyenin herhangi bir tamiri bulunmadığı için klavyenin değişmesi gerekmektedir. Her Marka Notebook’un klavye çapı boyutu ve fonksiyonları değişiktir. Elifim Notebook Servisine gelerek marka ve modelinize uygun klavye değişimini yaptırabilirsiniz.

Acer notebook batarya hemen bitiyor ne yapmalıyım ?

Acer notebooklar’da bataryanızın bir ömrü  vardır, batarya’nın kullanması gereken biçim şekli elektriğe takıldıktan sonra şarjı %100 gördüğünüzde elektriği kesmeniz gerekmektedir. Aynı şekilde %0 olduğunda takmanız gerekmektedir. aksi taktirde bataryanızın ömründe yemiş olmaktasınız. Elifim Notebook Servisi her marka ve modelin bataryasını 0 garantili olarak satmaktadir.

Acer notebook Takılma, Kasma, Donma gibi durumlar’da ne yapmalıyım ?

Acer notebooklar’da donma kasma takılma mavi ekran tarzı hatalar’da bir çok donanım ve yazılımsal kısımlardan şüphe duyulmalıdır. Genel olarak bu arızalar harddisk, ram bellek, Chipset ve Windows İşletim sistemlerinden kaynaklıyor olabilir. Elifim Notebook Servisine geldiğinizde cihazınız üzerin’de analiz yapılarak arıza tespit işlemleri yapılır ve siz değerli müşterilerimize fiyat tekliflendirmesi ve arızanın neden kaynaklandığı açıklanır.

Acer notebook elektrik almıyor ne yapmalıyım ?

Acer notebooklar’da elektrik ve tetik almama durumların’da sorununuz anakart üzerinde oluşan bir kısa devre olabilir veya chipset diye adlandırdığımız bilgisayara komut işlemi sağlayan parçamızın kalıbı bozulması sonucu ortaya çıkabilir. Elifim Notebook Servisi bu tarz sorunlara kısa sürede kaliteli ve garantili bir servis hizmeti vermektedir.

Acer notebook ısınıyor ve kapanıyor ne yapmalıyım ?

Acer Notebooklar’da ısınma ve kapanma problemi genel olarak uzun zaman bakım yapılmaması, fanın toz içersinde kabarcık haline gelip soğutma sistemini etkilemesi, fanın işlevsel kısmını yetirmesi, chipset ( Kuzey, Güney ve Ekran Kartı ) sülüsyonlarının ve macunlarının işlevseliğini bitirmesi gibi durumlarda ortaya çıkmaktadır. Elifim Notebook Servisi kısa sürede bakımınızı gerçekleştirir ve sonrasında test amaclı testte bırakır aksi bir durum yok ise müşteriye teslimatını gerçekleştirir.

Servis Arıza Kaydı Oluştur.

Servis Tarihi
Bilgisayar Çeşidi

Marka

İşletim Sistemi

Firma İsmi

Yetkili Kişi

Email

Telefon

Adres

Şehir

Yaşadığınız Sorun?